Altanki

Ogród to miejsce magiczne pod każdym niemal względem. Marzymy o takim miejscu, w którym można byłoby odpocząć, zrelaksować się, naładować akumulatory, spędzić czas z rodziną. W ogrodzie jedną z nadrzędnych kwestii jest altanka, a więc takie pomieszczenie, w którym może toczyć się całe to życie rodzinne i towarzyskie.

Prezentując Państwu ofertę z grupy altanki drewniane, polecamy różnorodne rozwiązania do zastosowania w Państwa ogrodach. Wybór najlepszej klasy surowców, ciekawe pomysły, niepowtarzalne projekty. Tworząc altanki staramy się spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania. Różnorodne kształty, dostosowane do wielkości ogrodu projekty, ciekawe dodatki i zastosowania.

Jeśli Wasza altanka drewniana ma być miejscem tętniącym życiem, zachwycającym samym widokiem, cieszącym się trwałością na lata, nasza firma jest w stanie wykonać każde zlecenie, spełniając wszystkie marzenia, potrzeby i prośby.

Oferujemy drewniane altanki bez zabudowania, proste, tradycyjne, jak również w pełni zabudowane, spełniające rolę domków letniskowych. Poniżej przedstawiamy ciekawe aranżacje altanek, które z naszą pomocą, mogą znaleźć się w Waszym ogrodowym raju.

Altana

Domek ogrodowy

Domek szkieletowy